İntera Bilişim, Bilişim ,Teknolojileri alanındaki modern ve yenilikçi yaklaşımları ile ulusal pazarda müşterilerine ve diğer Microsoft iş ortaklarına lisanslama-teknoloji danışmanlığı, sistem entegrasyonu ve katma değerli destek hizmetleri sunmaktadır. 2003’ten bugüne hizmet veren İntera Bilişim gelişime açık, yenilikçi yaklaşımı ile daha iyi olma hedefinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

İntera Bilişim gelişime açık, yenilikçi yaklaşımı ile daha iyi olma hedefinde farklılık yaratmak için danismanlik ve yazilim gelistirme alaninda kapasite planlama, izlenebilirlik, depo yonetimi ve kalite uygulamalari cozumlerimizle musterilerimizin yaninda var oluyoruz.

İntera Bilişim, 2005 yılında Microsoft ekosistemine Gold İş Ortağı olarak dahil olmuştur, 2007 yılında VAR (Value Added Reseller) statüsünü kazanmıştır. 2008 yılında Microsoft Gold İş Ortakları içerisinde Türkiye’de ilk Gold SAM İş Ortağı olmuştur. Yıllar içerisinde yaptığı çalışmalar ve işler neticesinde 2015 yılında Microsoft SAM Danışma Konseyi Üyesi (Member of Global Microsoft SAM Advisory Counsil) seçilmiştir.

‘Bulut Dönüşümü’ nde önemli bir görev üstlenerek KOBİ ve Kurumsal müşterilerin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda bilgi ve tecrübesi ile danışmanlık ve destek hizmetleri sunmaktadır.

İntera Bilişim günümüz dünyasında ve gelecekte öncelik olan Dijital Transformasyon’un tek başına Bulut Dönüşümünden geçmediğini, bu transformasyonu gerçekleştirmek için kurumların tüm altyapı, insan kaynağı ve süreçlerinin dijitalleşmesini sağlamak zorunda olduğunu düşünerek tüm paydaşlarına Dijital Dönüşüm Danışmanlığı vermeye devam etmektedir.

İntera Bilişim olarak önceliğimiz müşterilerimizle güven odaklı iletişim kurarak, ihtiyaçlarını en hızlı şekilde ve güncel teknoloji ile karşılamaktır. Her zaman uzun dönemli iş ortaklılarına öncelik veren, daima gelişime açık, kendini her an güncelleyen bir ekibiz. Bilgi paylaşmayı seven ve bilginin herkesin ulaşabileceği genel bir hak olduğuna inanan bir kurumuz. İntera olarak bizlerin var olma sebebinin müşterilerimiz ve iş ortaklarımız olduğunu biliyoruz. Buna bağlı olarak da iletişim ve iş modellerimizde bunu tüm paydaşlarımıza hissettiriyoruz. Biz yeni teknolojiler için hep buradayız, sizlerleyiz.